Horizon Forbidden West si berie na vývoj ešte viac zamestnancov

Odoberaj novinky cez  Google News
Horizon Forbidden West
Zdroj: playstation.com

Zdá sa, že v Guerrilla Games začínajú všetci pomaly ale isto naplno pracovať na pokračovaní Horizon Forbidden West. Tím totižto v novom príspevku na svojom blogu potvrdil, že opravy a aktualizácie pre počítačovú verziu do Horizon Zero Dawn, budú odteraz menej častejšie.

To všetko preto, aby bolo zaistené, že ich veľkorozpočtové pokračovanie bude pripravené včas a poriadne ako na PS5, tak aj na PS4. Vydanie hry je naplánované niekedy v priebehu tohto roka 2021. Informácie priniesol portál Push Square.

V samotnom príspevku stoji: „Ako náš tím pokračuje vo vývoji nášho nadchádzajúceho titulu Horizon Forbidden West, prechádzame na menej časté aktualizácie pre Horizon Zero Dawn Complete Edition pre PC. Pamätajte, že budeme naďalej sledovať našu komunitu, tak ako doteraz.

Samozrejme, že to všetko sa deje po výdatných PC opravách, ktoré zabezpečili, že hra je momentálne v dobrom stave. Aj z tohto dôvodu sa pohľad štúdia obracia k Horizon Forbidden West. Aj keď to samozrejme bola vždy priorita.

Skrátene to znamená, že už k aj tak veľkej skupine pracujúcich zamestnancov sa pridá ďalšia skupina, ktorá bude svoj čas venovať na vývoj a dolaďovanie. Je ťažké povedať, či titul skutočne dorazí v roku 2021. Očividne však Guerrella Games robí maximum preto, aby sa tak stalo.