Horizon Forbidden West má dátum vydania, Zero Dawn zas 60 FPS

Odoberaj novinky cez  Google News
Dátum vydania Horizon Forbidden West
Zdroj: PlayStation

Počas prezentácia Opening Night Live, ktorá sa koná vrámci podujatia Gamescom nechýbali ani hry na PlayStation. Aj keď Sony už tradične tieto veľké podujatia ako E3 a Gamescom vynecháva, ich hry sa na nich pravidelne objavujú. Výnimkou nie je ani Horizon Forbidden West a Horizon Zero Dawn. Aj keď sme nemali možnosť vidieť žiadny nový trailer, dozvedeli sme sa zaujímavé novinky. Napríklad dátum vydania nového Horizon a prekvapivú aktualizáciu toho starého.

V prípade Horizon Forbidden West je to dátum vydania hry, ktorý je stanovený na 18. februára budúceho roku. Oznámilo to štúdio Guerrilla Games v krátkom príhovore, ktorý sme mohli vidieť namiesto traileru a ktorý predniesol jeden z členov štúdia. V prípade, že si chcete pripomenúť viac informácií o hre, môžete si prečítať tento článok. Okrem iného v ňom informujeme aj o údajnom odklade na budúci rok, ktorý však ešte v tom čase nebol potvrdený. Teraz už vieme, že zvesti boli pravdivé a hry sa dočkáme až v roku 2022.

Jednu novinku nám štúdio Guerrilla Games prezradilo aj k už vydanej hre – Horizon Zero Dawn, ktorá okrem PlayStation teší aj hráčov na PC. Novinka sa však týka majiteľov konzol PlayStation 5. Už v tomto momente môžete sťahovať novú aktualizáciu, ktorá do hry prinesie 60 FPS. Aktualizácia v skutočnosti vyšla ešte pred samotným ohlásením 60FPS, takže pozorní fanúšikovia si mohli všimnúť niečo “podozrivé” už skôr. V každom prípade sa tešíme spolu s vami, že dátum vydania hry Horizon Forbidden West je už známy.