Horizon Forbidden West dostal príbehový trailer

Odoberaj novinky cez  Google News
Ukážka z Horizon Forbidden West
Zdroj: playstation.com

Čas plynie ako voda a už o necelý mesiac sa môžeme tešiť na pokračovanie dobrodružstva Aloy. Tá sa bude snažiť nájsť odpoveď na problém, ktorý ohrozuje pomerne kľudný život vo futuristickom praveku. A keďže do vydania nám ostávajú posledné týždne, niet sa čo diviť, že Horizon Forbidden West dostáva príbehový trailer.

Ako už z názvu vyplýva, trailer prezradil viac o príbehu, ktorý aj tentokrát bude veľmi dôležitým prvkom hry. V ukážke sa nám predstavila Regalla, vodkyňa rebelov, ktorá využíva nadpozemské sily. Nie je preto náhoda, že dokáže ovládať mechanické (po)tvory. Aby toho nebolo málo, nosí v sebe hlboko zakorenenú nenávisť voči ďalším kmeňom.

Aloy sa našťastie nebude musieť týmto celým pretĺkať sama. Spoľahnúť sa bude môcť na svojich parťákov. Do príbehu totiž zasiahnu Sylens, Erend a Varl, a spoločne navštívia spriatelené kmene.

Ako to celé dopadne sa dozvieme už za necelý mesiac. Horizon Forbidden West, ktorý už dostal aj spomínaný príbehový trailer, vychádza už v piatok 18. februára na konzolách PlayStation 4 a 5.

Dovtedy si môžete zahrať napr. prvý diel, ktorý je k dispozícii aj na PC. Alebo môžete siahnuť po dnešnej novinke – Rainbow Six Extraction. Na túto hru sme vám včera priniesli recenziu, ktorá je viac než pozitívna.