Hobo: Tough Life vyjde takmer na všetky herné platformy

Odoberaj novinky cez  Google News
Hobo: Tough Life-titulka
Zdroj: hoborpg.com

O hre Hobo: Tough Life sme vás na našom webe informovali pred necelým mesiacom. Práve vtedy sa totiž tento titul z dielne českých vývojárov Perun Creative dočkal konečného vydania. K tomu došlo po dlhých rokoch v Early Accesse. Vývojári však nezaspali na vavrínoch a už nám aj predstavili plány do budúcna. Tie sa týkajú nielen vylepšení tejto vydanej hry, ale čo to načrtli aj o novom projekte. Poďme však po poriadku.

Survival RPG titul Hobo: Tough Life vás zavedie do fiktívneho mesta Praslav. Jeho krásy však spoznávate v netradičnej úlohe. Ocitnete sa totiž v roli bezdomovca. Tvorcovia si dali skutočne záležať, ale aj napriek tomu chcú hru ešte viac vylepšiť. A to prostredníctvom nových funkcií, opráv a vylepšení. Od tohto mesiaca by však mali byť aktualizácie menej časté, ako tomu bolo doteraz. Po novom by mala byť vždy jedna do mesiaca.

Dôvod tohto kroku vysvetľujú vývojári z Perun Creative aj tým, že pracujú na portoch pre všetky hlavné konzoly. Tie si chce vyvinúť sám. Ak sa im to podarí, simulátor života bezdomovca si zahráme na Xbox One, Xbox One X, Xbox Series X a S, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, PlayStation 5 a Nintendo Switch.

Stať by sa tak malo ešte v priebehu tohto roka. To, že ide o ambiciózne plány si uvedomujú aj samotní vývojári. Aj napriek tomu ich to však neodrádza, práve naopak. Už v týchto dňoch majú pracovať na novom projekte. Zatiaľ majú byť vo fáze predprodukcie. Ku Hobo: Tough Life by tak už možno o rok mohol pribudnúť ďalší titul.