Hobo: Tough Life vás zavedie do sveta bezdomovcov

Odoberaj novinky cez  Google News
Hobo: Tough Life-titulka
Zdroj: hoborpg.com

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, s čím všetkým musia zápasiť ľudia bez domova? Aj keď sa na bezdomovcov pozeráme často pohŕdavo, jedna vec je istá. Na ich strane barikády sa môžeme ocitnúť zo dňa na deň. O to viac, že práve dnes vyšla oficiálna verzia hry Hobo: Tough Life.

Projekt od českého štúdia Perun Creative si od seba sľubuje mnoho. Na jednej strane chce hráčom ponúknuť simuláciu života bezdomovcov, ale na druhej strane chce hráčov zabaviť. Ako sa to vývojárom podarilo vám priblížime v recenzii, na ktorej už pilne pracujeme.

Ak ste o hre doposiaľ nepočuli, tak je to prinajmenšom divné, nakoľko v early accesse bola k dispozícii niekoľko rokov. Ako sme už spomínali, práve dnes sa Hobo: Tough Life dostalo z predbežného prístupu do plného vydania.

To so sebou prinieslo aj zberateľskú edíciu, ku ktorej okrem samotnej hry dostanete aj „ploskáč“ či štýlovú čiapku. Kompletný obsah zberateľskej edície si môžete pozrieť na tomto odkaze. Titul si však zatiaľ vychutnáte len na PC, prostredníctvom Steamu. Autori sa však netaja tým, že v priebehu tohto roka dorazí aj na konzoly Xbox, PlayStation či Nintendo Switch.

Dáte simulátoru života bezdomovcov šancu, alebo si ešte počkáte na prvé recenzie? Dajte nám vedieť svoj názor v komentároch. Poprípade nám môžete napísať svoje vlastné dojmy z hry.