Hitman 3 v najnovšom videu ukazuje systém skratiek

Odoberaj novinky cez  Google News
Hitman 3 gameplay zábery
Zdroj: hitman.com

Do vydania tretieho pokračovania hry Hitman od štúdia IO Interactive ostáva už len pár dní. Nie je preto zvláštne, že sa snaží v týchto dňoch pútať na seba pozornosť.

Len pred pár dňami sme vás informovali o prezentovanej misii v Dubaji. V najnovšom videu Hitman 3 prezentuje systém skratiek. Ako bude fungovať a o čo vlastne pôjde? Informuje o tom portál Game Informer.

Skratkou môže byť napr. zablokovaný rebrík. S páčidlom je možné odstrániť zámok, vďaka čomu sa rebrík sprístupní aj v rámci vedľajších priechodov. Je však treba počítať s tým, že skratky pôjde otvoriť len v jednom smere.

Autori si od toho sľubujú podnietenie túžby preskúmavať prostredie a opakovane sa vracať k daným kontraktom. Hráči si týmto spôsobom otvárajú nové možnosti v riešení vybranej zákazky, pričom taktiež logicky skracujú potrebný čas k dokončeniu konkrétnej misie.

Na záver len pripomenieme, že Hitman 3 vychádza 20. januára na platformách PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch a na PC. Dostupný bude aj na Google Stadia.