Hitman 3 sa ukazuje v nových gameplay záberoch

Odoberaj novinky cez  Google News
Hitman 3 gameplay zábery
Zdroj: hitman.com

Hitman 3 bude pravdepodobne prvou AAA hrou tohto roka. Autori hry v spolupráci s redakciou zahraničného portálu GameInformer priniesli gameplay ukážky Dubaj misie. Ide síce len o prvých 5 minút, no aj to stačí na to, aby sme si vytvorili celkom dobrý obraz o hre.

V čom si môžeme byť istý je variabilita a množstvo oblekov, ktoré nám pomôžu vydávať sa za niekoho iného. Napovedá tomu aj prvotný trailer, ktorý prekonáva doposiaľ predošlé začiatky známeho Agenta 47. Na vrchole sveta sa ocitáte niekde na konštrukcií vesmírnej lode, ktorá je pripravená na odlet.  

Pri tejto ukážke si môžete všimnúť najmä precízne spracované odlesky, detaily mrakodrapu a iné detaily, ktoré potešia nejedno oko. Podobne ako v predchádzajúcich dieloch, nechýba podobné užívateľské rozhranie. Rovnako tak získame prístup k širokej škále pomôcok, ktoré nám pomôžu efektívne eliminovať nepriateľov. Samozrejme, bez zanechania stopy.

Hitman 3 vychádza  20.1.2021 a okrem 6 nových misií dostanete aj 20 misií z predchádzajúcich dvoch titulov. Táto hra tak bude základom pre vaše dobrodružstvá s agentom 47, keďže ponúkne všetky predchádzajúce misie. Ide taktiež o posledný titul z novej trilógie HItmana.