Hitman 3 sa pripomína launch trailerom

Odoberaj novinky cez  Google News
Hitman 3
Zdroj: ioi.dk

I0 interactiive zverejnilo launch trailer k hre Hitman 3. Ide o strhujúce a štýlové video agenta 47 v novom World of Assassination. Hra má byť uvedená na trh 20. januára pre PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One, Xbox Series X/S, ako aj na Nintendo Switch cez cloud. Vzhľadom na to, že hra vychádza už za dva dni vyjde sme tak dostali nový trailer, ktorý na hru robí skvelú reklamu.

Nové video predstavuje niektoré nové oblasti, kde budete pracovať na tom, aby ste eliminovali svoje ciele. Vďaka čomu Hitman 3 dostáva svoju typickú atmosféru, sa môžte pozrieť vo videu nižšie. Informácie priniesol portál VG247.

Hitman 3 ma stavať na skrytom sandboxe vytvorenom v prvých dvoch hrách, respektíve od reštartu série v roku 2016. Máte možnosť byť tichým zabijakom, na ktorého ste boli cvičení, alebo ísť cestou trošku brutálnejšou, ak vás k tomu vaše ja privedie.

V nedávnom článku sme písali o tom, ako žiaľ budú znevýhodnení PC hráči. Niektorí už mali možnosť si nového Hitmana zahrať, ale nieje prečo smútiť. Čakanie sa skončí už o dva dni. Agent 47 tak pomaly, ale isto, príde ku všetkým.