Hitman 3 odhalil všetky lokality

Odoberaj novinky cez  Google News
Hitman 3 gameplay zábery
Zdroj: hitman.com

Hitman 3 vychádza už za týždeň a preto je načase, aby sme sa dozvedeli posledné detaily. Vývojári z IO Interactive najnovšie prišli s odhalením lokácii. Informáciu priniesol portál PC Gamer.

Lokácií bude 6, pričom všetky majú priniesť unikátny a zapamätateľný zážitok z hrania. Všetko začne v Dubaji, kde sa pozrieme do najvyššej budovy sveta. Zažijeme tu otváraciu ceremóniu a pozrieme sa aj do niekoľkých poschodí. Výhodou bude to, že tela budeme môcť zhadzovať cez zábradlia, takže si ich nikto nevšimne.

Druhou lokáciou bude Thornbridge Manor vo Veľkej Británii. Sem prídeme ako detektív vyšetrujúci vraždu. Samozrejme sme Hitman, takže nejakú tú vraždu aj sami spáchame. Následne odcestujeme do Berlína v Nemecku, presnejšie do jeho vonkajšej časti.

Okrem toho navštívime aj čínske mesto Chongqing, v ktorom na nás bude čakať cyberpunková atmosféra. Pokoj nás čaká v Argentíne, kde pocestujeme do hornatej prírody. Celú cestu zakončíme v Rumunsku, presnejšie v Karpatoch.

Záverom len dodáme, že Hitman 3 vychádza 20. januára na platformách PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch a na PC. Dostupný bude aj na Google Stadia.