Herecké obsadenie seriálu The Last of Us vzbudzuje u mnohých nevôľu

Odoberaj novinky cez  Google News
The Last of Us ilustračná foto
Zdroj: wallpaperaccess.com

Vždy keď sa hra má dočkať svojho filmového, alebo seriálového spracovania, vzbudzuje to obrovskú pozornosť jej fanúšikov. Inak tomu nie je ani v prípade The Last of Us, ktoré si zobralo na starosť HBO. V uplynulých hodinách sme sa konečne dozvedeli, kto stvárni hlavných predstaviteľov. Reakcie na to však nie sú tak radostné, ako by sa mohlo zdať.

Začnime s Ellie. Tú si zahrá známa herečka, ktorú sme mohli vidieť napr. aj v seriáli Game of Thrones ako Lyanna Mormont. Iste si ju pamätáte, malá, drzá, ale priebojná. Ide o Bellu Ramsey. Tá má v súčasnosti 17 rokov a v poslednom období sa objavila v seriáli ako The Worst Witch či vo filme Resistance.

Okrem toho sme sa však dozvedeli aj to, kto si zahrá Joela. Aj tohto herca môžeme poznať z Game of Thrones, konkrétne zo štvrtej série. Tam stvárnil Oberyna Martella, pričom jeho smrť je posmeškom ešte aj v dnešných dňoch. Áno, ide o Pedra Pascala, ktorý najnovšie hviezdi v seriáli The Mandalorian. Okrem toho sa objavil aj v projektoch ako Narcos, či vo filme Wonder Woman 1984.

Internetový svet však oznámenie týchto hercov do hlavných rolí seriálu The Last of Us neprijal s nadšením. Tŕňom v ich očiach je najmä predstaviteľka Ellie. Viacerí sa zhodujú na tom, že aj keď ide o dobrú herečku, veľmi sa na Ellie nepodobá.

Každopádne, vyzerá to tak, že sa preobsadenie konať nebude. Navyše aj keď sa oznámil Henry Cavill ako Zaklínač v projekte od Netflixu, tiež to nevzbudilo vlnu nadšenia. Nakoniec sa však svojej roly chopil výborne a dnes si hádam lepšieho seriálového Zaklínača ani nevieme predstaviť. Preto treba dať šancu aj týmto hercom a počkať si na finálny výsledok.