Hellblade II priblížili počas Xbox Games Showcase Extended

Odoberaj novinky cez  Google News
Hellblade II
Zdroj: youtube.com

V rámci štvrtkovej udalosti Xbox Games Showcase Extended predstavila Ninja Theory nové zábery zo Senua’s Saga: Hellblade II. Vo videu Tameem Antoniades rozprával, že tím nechcel urobiť len jednoduché pokračovanie. Namiesto toho chceli niečo viac ambicióznejšie. Titul je ešte stále v rannej fáze, ako Antoniades uviedol, ale Ninja Theory doteraz vytvorila už „robustný výsek“ tejto hry. Hra by sa tak pomaly, ale isto, mala posunúť do ďalšej etapy výroby. Informácie priniesol portál Gamespot.

Antoniades ďalej uviedol, že Melina Juergens, ktorá hrá Senuu, už dva roky trénuje, aby sa pripravila na svoje výkony v tejto hre. Animátori tejto hry tiež trénujú, aby taktiež pomohli tímu svojou prácou a priložili tak ruku k dielu. Je veľmi príjemné vedieť, že všetci zúčastnení to berú skutočne vážne a na 100%.

Trailer zverejnený počas showcase obsahoval zmes klipov z reálneho sveta z herného enginu. „Najhlbší strach v mojej mysli. Môžeš ma vidieť ako slabú, ale ukážem ti, čo sa skrýva za mojimi očami,“ hovorí hlas. Trailer dokázal skutočne navnadiť.

Hellblade II je vyvíjaný pomocou Unreal Engine 5 pre Xbox a PC. Kedykoľvek vyjde, bude k dispozícii hneď na Game Passe. Nám tak neostáva nič iné ako si počkať na pokračovanie tejto skvelej značky. Dovtedy sledujte náš web, aby vám nič podstatné z herného sveta neuniklo.