Halo: The Master Chief Collection opäť raz priniesol Grifball

Odoberaj novinky cez  Google News
Grifball sa na chvíľu vrátil do hry Halo: The Master Chief Collection
Zdroj: youtube.com

343 Industries prináša do Halo: The Master Chief Collection klasický herný režim – Grifball, aj keď pravdepodobne len na obmedzený čas. Štúdio s tým prišlo ako súčasť jednej z bežných aktualizácií. Hráči sa tak môžu tešiť na hru s bombami a gravitačnými kladivami.

Herný režim, ktorý vytvoril Rooster Teeth vo svojej Red Vs. Blue sérii bol základom hry Halo 3, ako custom game mod. Až potom ju prijal vtedajší vývojár Bungie. V nasledujúcich rokoch sa Grifball predstavil v celej sérii. Teraz sa pravidelne vyskytuje a nevyskytuje v Halo: The Master Chief Collection.

343 Industries bohužiaľ zatiaľ neoznámilo, či sa Grifball vráti alebo nie v Halo Infinite. Začiatkom tohto mesiaca bola dokončená prvá beta verzia pre viacerých hráčov. V nej si hráči mohli zahrať iba Slayer zápasy. Aj keď nevieme, kedy sa začne ďalšia beta pre viacerých hráčov, štúdio uviedlo, že bude obsahovať dva nové herné režimy pre hráčov. Pôjde o režimy Big Team Battle a 4v4 Slayer.

Ak ste sa nedostali do prvej bety a chceli by ste si vyskúšať tú druhú, proces registrácie je jednoduchý. Halo Infinite by malo vyjsť 8. decembra pre PC, Xbox One a Xbox Series X | S. Hra dorazí na pomery série Halo oveľa neskôr počas zimy, než ktorýkoľvek titul z tejto série. Vydanie tohto titulu sa bude musieť zaobísť aj bez dvoch opôr Halo: režimu Forge a kooperatívnej kampane.

Potešilo vás, že sa do hry Halo: The Master Chief Collection opäť vrátil Grifball? Dajte nám vedieť v komentároch a nezabudnite sledovať náš web pre viac herných noviniek.