Halo Infinite má dátum vydania a limitovanú edíciu konzoly Series X

Odoberaj novinky cez  Google News
Dátum vydania Halo Infinite
Zdroj: Xbox

Prezentácia Opening Night Live, ktorá sa koná vrámci podujatia Gamescom je nabitá novinkami. Aj keď Xbox svoju už mal, oznámenie o dátume vydania očakávanej hry Halo Infinite si nechal až na teraz. Okrem presného dátumu vydania sme sa dozvedeli aj niekoľko noviniek, pozreli sme si nový trailer a autori nám s radosťou predstavili limitovanú edíciu konzoly Xbox Series X. Tá vyzerá naozaj úžasne a je celá ladená, samozrejme, to štýlu hry Halo.

Trailer nám predstavil multiplayer, ktorý bude mimochodom úplne zadarmo pre všetkých. Trailer predstavil aj novú postavu – Commander Laurette Agryna a jej začiatky so Spartanmi. Komandérka je zodpovedná za tréning nových kadetov v akadémii. Akadémia tiež slúži ako počiatočná bod pre všetkých hráčov, ktorí zavítajú do multiplayeru v hre Halo Infinite. Dátum vydania Halo Infinite je počas týchto sviatkov – 8. decembra.

Značka Halo taktiež oslavuje 20. výročie a ako na záver jeden z autorov hry poznamenal, čo by to boli za oslavy bez poriadneho darčeku. Najprv nám predstavil nový ovládač Elite v štýle Halo. Na úplný záver prišlo predstavenie limitovanej edície konzoly Xbox Series X, ktorú si môžete pozrieť v traileru priloženom nižšie. Konzola bude dostupná 15. novembra tohto roku a pred-objednať si ju môžete už teraz, u vybraných predajcov.

Zdá sa, že nakoniec bude hra Halo Infinite úspech. Dátum vydania Halo Infinite pôvodne nastavený zároveň s konzolou Series X, to však bohužiaľ nevyšlo a prvotné zábery nikoho neohúrili. Autori sa teda rozhodli hru odložiť, až kým ju nedokončia. Nedávno mala technický test, ktorý už naopak, očaril mnohých. Preto sa už na hru nevieme dočkať a veríme, že fanúšikovia sú na tom rovnako.