Guilty Gear Strive dostane otvorenú betu na PlayStation

Odoberaj novinky cez  Google News
Guilty-Gear-Strive
Zdroj: godisageek.com

Zákazníci, ktorí si predobjednali akúkoľvek digitálnu verziu hry Guilty Gear Strive pre PS4 alebo PS5, môžu vstúpiť do bety už o dva dni skôr. Otvorená beta verzia sa začne 19. februára, oznámila spoločnosť Bandai Namco.

Ako už bolo spomenuté vyššie, ak ste si predobjednali ktorúkoľvek digitálnu verziu hry, môžete skočiť do otvorenej beta verzie o dva dni skôr, a teda 17. februára. Otvorená beta verzia bude trvať do 21. februára. Infromácie priniesol portál VG247.

Počas testu budete môcť hrať za 13 postáv. Anji Moto a 15 ďalších postáv nebudú hrateľné. Dostupné režimy budú Versus, Tutorial, Training a Network. Budete tiež môcť hrať single-player proti AI alebo hrať online zápasy proti ostatným. Uložené dáta sa prenesú do hry v deň vydania.

V tomto prípade sa nevyžaduje mať predplatené PS Plus. Guilty Gear Strive má vyjsť 6. apríla. Hra príde tiež aj na PC. Titul mal pôvodne vyjsť koncom roku 2020, ale titul bol posunutý na rok 2021 kvôli problémom s vývojom, ktoré vznikli v dôsledku pandémie Covid-19.