Guardians of the Galaxy dostali dátum vydania

Odoberaj novinky cez  Google News
Guardians of the Galaxy prídu už v októbri
Zdroj: spawn.sk, youtube.com

Po skončení prezentácie spoločností Xbox a Bethesdy, prišla na rad tá od Square Enix. Hneď v úvode sa o slovo prihlásili Guardians of the Galaxy, ktorý okrem gameplay záberov dostali aj dátum vydania.

Ten je naplánovaný pomerne skoro, a to už 26. októbra tohto roka. Z priložených gameplay záberov sme totiž nadobudli pocit, že hra by ešte potrebovala nejaký ten čas na vylepšenie. Každopádne držíme vývojárom z Eidos Montreal palce, aby im to vyšlo čo najlepšie.

Vráťme sa však späť ku gameplay záberom. Tie ukázali to, o čom sa v podstate hovorilo, a to že v hre sa zhostíte len postavy Star Lorda. Gamora, Rocket, Raccoon, Groot a Drax vám síce budú robiť spoločnosť, ale hrať za nich nebudete môcť. Navyše budú podľa všetkého odkázaní na vaše pokyny, čo vám ku hernej nálade zrejme nepridá.

Naopak, z čoho by mohli Guardians of the Galaxy, ktorých dátum vydania sa blíži, ťažiť. Sú vtipné situácie. Chŕliť vtipy bude najmä Rocket, tak ako sme už zvyknutí. Na záver musíme opomenúť soundtrack.

Ten nás vedel priam dokonalo vtiahnuť do filmov a vyzerá to tak, že sa mu to podarí aj v prípade tejto hry. Na záver len dodáme, že titul vychádza na PC, PS4, PS5, Xbox One, a Xbox Series X.

E3 2021 pokračuje aj naďalej. Sledujte náš web, aby vám nič podstatné neuniklo.