Greedfall a jeho nové rozšírenie mieri na next-gen

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra Greedfall vyjde na next-gen konzoly
Zdroj: Spiders Games

Hráči, ktorí si obľúbili Greedfall sa môžu tešiť, pretože čoskoro do hry pribudne nové príbehové rozšírenie a to dokonca aj na next-gen konzoly. Pozitívnu správu tak máme aj pre túto skupinu hráčovi. Tí si tiež užijú zábavu s týmto titulom.

Vývojári zo Spiders oznámili, že ich koloniálne RPG Greedfall prichádza na PS5 a Xbox Series X/S už 30. júna. Zároveň v ten istý deň vyjde aj Gold Edition, v ktorej sa bude nachádzať aj nové spomínané rozšírenie. Hráči na najnovšej generácii konzol môžu očakávať rozlíšenie 4K, vysoko vylepšený vizuál, rýchle načítanie a 60 FPS vo výkonnostnom režime.

Expanzia s názvom The de Vespe Conspiracy vás zavedie do nezmapovanej oblasti Teer Fradee. Môžete očakávať, že budete bojovať proti novým nepriateľom a zbierať nové vybavenie. A to po celú dobu, čo sa budete snažiť prejsť dodatočným novým príbehom, ktorý rozširuje príbeh základnej hry.

Hneď na prvý pohľad zistíte, že je tu krajina plná klamstiev, manipulácie a tajomstiev obklopujúcich sprisahanie. Tie ohrozujú rovnováhu síl na ostrove. Expanzia De Vespe Conspiracy bude k dispozícii aj samostatne, nie len v rámci Gold Edition a obe prídu aj na PC, PS4 a Xbox One.

Samozrejmosťou je, že tí, ktorí už vlastnia základnú hru na súčasných systémoch, si budú môcť zadarmo vylepšiť na verziu PlayStation 5 a Xbox Series X/S. Súčasne sa vám prenesú aj všetky uložené pozície. Greedfall vyšiel v roku 2019, takže na next-gen konzoly sa pozrie po dvoch rokoch od vydania.