Gran Turismo 7 dostalo dátum vydania

Odoberaj novinky cez  Google News
Gran Turismo 7
Zdroj: 1freewallpapers.com

Gran Turismo 7 má oficiálny dátum vydania. Ten je stanovený na 4. marca 2022. Dozvedeli sme sa to prostredníctvom prenosu PlayStation Showcase, ktorý predstavil viacero zaujímavých titulov. Všetko dôležité nájdete na našej stránke.

Samotní vývojári sa o svojom titule rozpísali na blogu PlayStation. „Chceme sprostredkovať všetko z posledných 150 rokov automobilovej a pretekárskej kultúry. A to bez ohľadu na to, či už ste celoživotným fanúšikom alebo objavujete autá prvýkrát“.

Vývojári tiež potvrdili, že sa vrátia aj legendárne trate zo série. Pôjde napríklad o Trial Mountain a High-Speed Ring, ktoré sa vrátia vo vyšších detailoch, aby zodpovedali sile PS5.

Na dnešnej akcii PlayStation Showcase sme mohli vidieť aj nový trailer, ktorý predviedol desiatky nádherných automobilov, ktoré budú v hre predstavené. Tiež sme sa stručne pozreli na Livery Editor, prispôsobenie, skladby a ďalšie záležitosti. Titul je nadmieru vyšperkovaný a je sa skutočne na čo tešiť.

Pripomeňme, že hra už bola dávnejšie odložená na rok 2022. Samozrejme kvôli problémom s výrobou spojeným s pandémiou. Pôvodne malo ísť o „launch titul“ pre konzolu PlayStation 5, respektíve mala vyjsť v jej prvých mesiacoch vydania. Všetko je však už históriou a Gran Turismo 7 dnes dostalo nový dátum vydania.

Oznámenie už dávnejšie sprevádzal aj trailer, ale až tentokrát sme dostali aj gameplay zábery. Tie ukázali nielen prostredie hry, ale aj úpravu v podobe polepov, ako aj zadného krídla.

Vývojári z Polyphony Digital však ešte pred tým ako vyšiel vôbec prvý trailer uviedli, že po titule Gran Turismo Sport na PS4 sa hra vráti naspäť ku koreňom. Ako sme mohli vidieť v traileri, slovo evidentne dodržali. Nasvedčovalo tomu aj číselné označenie hry.