Gran Turismo 7 beta test by mohol doraziť už čoskoro

Odoberaj novinky cez  Google News
Gran Turismo 7
Zdroj: 1freewallpapers.com

Webová stránka PlayStation’s Experience vám momentálne umožňuje vyskúšať a uplatniť si prístup k neohlásenej skutočnosti – beta test Gran Turismo 7 pre PS5. Je pravdepodobné, že stránka ešte nemala byť zverejnená. Eurogamer overil proces prijímania beta kľúča, hoci sa zdá, že kód, ktorý dostali, je len nejaký typ ID.

Ak si to chcete vyskúšať sami, choďte na web PlayStation’s Experience, zvoľte možnosť „Related Campaigns“ a „Italia Quest“ a potom si pozrite 10 sekúnd vloženého traileru GT7. PlayStation ešte musí podrobne rozpracovať svoje plány týkajúce sa verzie Gran Turismo 7 beta. Samotná existencia bety pre tento chystaný titul by však nemala byť prekvapujúca. GT Sport tiež dostal beta verziu pred vydaním na PS4.

Kedy by sa tak spomínaná beta verzia Gran Turismo 7 mohla dostaviť? To všetko závisí od toho, kedy GT7 skutočne vyjde. Už vo februári spoločnosť Sony mierne fanúšikov sklamala posunutím dátumu vydania hry späť do neurčitého okna v roku 2022. V tom čase šéf PlayStation, Jim Ryan uviedol, že pandémia ovplyvnila vývoj GT7.

To znamená, že by nestihli svoj pôvodný cieľ vydania v roku 2021. Fanúšikovia tejto série však pomaly začínajú byť netrpezliví. Najmä po tom čo Microsoft na svoj Xbox v rámci tohtoročnej E3 odhalil Novú Forzu, ktorá vyzerá neuveriteľne špičkovo. Takže prípadný beta test Gran Turismo 7 by mohol priniesť náplasť na spomínanú ranu presunutia hry.