God of War dostáva aktualizáciu pre konzoly PS5

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra God of War na PS5
Zdroj: playstation.com

Ak ste hru God of War už dohrali na konzole PS4 a čírou náhodou vlastníte aj konzolu PS5, máme pre vás dobré správy. Tie sa však týkajú aj vlastníkov PS5, ktorí si hru chcú vyskúšať po prvý krát. Hra dňa 2.2. dostala aktualizáciu na konzolu novej generácie od Sony a prinesie hneď niekoľko vylepšení, ktoré by každého fanúšika tejto hry mohli zaujímať.

Hlavnými prednosťami tejto aktualizácie je možnosť zahrať si hru v 60FPS a zároveň si užiť 4K rozlíšenie. Na výber však máte aj iné možnosti. Aktualizácia sa snaží spojiť klasické nastavenia, ktoré boli v hre dostupné na konzolách PS4 Pro. Nižšie si môžete pozrieť, čo nová aktualizácia prináša:

  • 60 FPS
  • Šachovnicové 4K rozlíšenie
  • 2160p

Ak však preferujete originálne rozlíšenie, respektíve zážitok z hry, v menu si môžete zvoliť možnosť “Original Performance Experience”. Táto možnosť vám uzamkne obraz na 30FPS a spustí sa už v spomínanom 4K rozlíšení. Je to rovnaké nastavenie ako “Favor Resolution” na konzolách PS4 Pro. Podľa štúdia Santa Monica na tejto aktualizácii pracovali odkedy vyšla konzola PS5. Ich primárnym cieľom bolo, aby si hru užili ako noví hráči, tak aj fanúšikovia na konzolách PS5.

Okrem toho štúdio momentálne pracuje aj na novom God of War Ragnarok. Všetky dostupné informácie, ktoré o tejto hre máme, nájdete na našej stránke cez odkaz vyššie.