Ghostwire: Tokyo a Stray pre PS5 majú bližší dátum vydania

Odoberaj novinky cez  Google News
Dátum vydania Ghostwire: Tokyo
Zdroj: PlayStation

Počas prezentácie Sony na veľtrhu CES 2021 sme sa okrem nových technológií mohli dozvedieť aj viac o pripravovaných hrách. Aj keď celá prezentácia bola viac-menej o iných produktoch, než o hrách, niečo málo sme sa dozvedeli. Napríklad bližšie okno vydania hier Ghostwire: Tokyo a Stray pre konzolu PS5.

Doteraz sme vedeli iba to, že vyjsť by mali v tomto roku. Sony upresnilo dátum o niečo viac, no stále nie na presný deň. Vieme však mesiac a aj to je niečo. Obe hry podľa Sony vyjdu v októbri tohto roka. Bohužiaľ, okrem tejto informácie sme sa o týchto hrách nič bližšie nedozvedeli. Môžeme si zhrnúť iba to, čo už vieme.

Ghostwire: Tokyo je ďalší projekt herného štúdia Tango Gameworks, ktoré založil tvorca Resident Evil – Shinji Mikami. Naposledy sme o hre získali viac informácií v lete, keď režisér hry, Kenji Kimura, rozprával o tom, ako využijú nový hardvér a predovšetkým funkcie ovládaču DualSense aj v tejto hre. “Musíte to jednoducho zažiť, pretože je ťažké popísať to len slovami,” vyjadril sa vtedy na adresu využitia funkcií ovládaču. “Funkcie ovládaču nás úplne ohromili, pretože nám umožnili zažiť súboje tak, ako nikdy predtým.”

Hra Stray, na druhú stranu, je hra o zatúlanej mačke, ktorá žije v kyber-meste bez ľudí. Taktiež neexistuje veľa informácií, no na starosti ju má štúdio BlueTwelve Studio a vydávať ju bude Annapurna Interactive. Čo vám vieme ponúknuť je napríklad trailer, ktorý si môžete pozrieť vyššie.