Ghostrunner už čoskoro čaká aktualizácia a DLC

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra Ghostrunner
Zdroj: ghostrunnergame.com

Ghostrunner už v najbližších dňoch čaká aktualizácia a vydanie nového DLC. V utorok 31. augusta do hry dorazia sľubované režimy Wave a Assist. A to spolu s novým balíkom kozmetiky s neónovou tematikou. Režim Wave, ktorý bol oznámený začiatkom tohto roka, pridáva do kyberpunkovej akčnej hry rogue-like element.

Tá dá hráčom za úlohu poraziť 20 vĺn nepriateľov pomocou náhodných vylepšení. Assist mód pre zmenu uľahčí hru a umožní hráčom dohrať príbeh bez väčších výziev a komplikácii. Oba režimy budú pridané ako bezplatná aktualizácia do hry.

Nielen aktualizácia, ale do hry Ghostrunner prichádza aj nové DLC Neon Pack. Do titulu pridá štyri sady kombinácii rukavíc a meča. Všetky z nich sú animované s neónovými efektami. Okrem samotného DLC budú vydané aj ďalšie štyri nové balíčky.

  • Art Bundle – 7,99 € / 7,99 $ – Balíček Art obsahuje originálny soundtrack a artbook (k dispozícii iba pre Steam, Epic a GOG)
  • Summer Bundle – 12,99 EUR / 12,99 USD – Letný balík obsahuje balík Winter, Metal Ox, Neon a Art Bundle (k dispozícii iba pre Steam, Epic a GOG)
  • Jack’s Bundle – 7,99 € / 7,99 $ – Jack’s Bundle obsahuje balíčky Winter, Metal Ox, Neon (k dispozícii iba pre PS4, Xbox One a NSW)

Ghostrunner je akčná kyberpanková hra z pohľadu prvej osoby, ktorá vyšla minulý rok od vydavateľov 505 Games. Titul si dokázal nazbierať veľmi kladné recenzie u kritikov a inak tomu nebolo ani u hráčov.

Pre viac herných noviniek sledujte náš web.