fbpx

Ghost Recon Breakpoint sa dočká crossoveru s Rainbow Six Siege

Odoberaj novinky cez  Google News
Ghost Recon Breakpoint
Zdroj: uhdwallpapers.org

Scenáristi, ktorí pracujú na dodatočnom obsahu pre Ghost Recon Breakpoint, pokračujú v základnom príbehu s využitím pomôcok z ďalších herných sérií od Ubisoftu. Vďaka tomu už došlo na návrat Sama Fishera. Teraz preto nadišiel čas na ďalšie známe postavy. Na svojich stránkach o tom informuje samotný Ubisoft.

V operácii Amber Sky dôjde na stretnutie s trochu úspešnejšou sériou značky Toma Clancyho. Do hry totiž zasiahnu špecialisti z Rainbow Six Siege. Objavia sa postavy ako Ash, Thatcher a Finka, ktoré budú hlavnému hrdinovi kryť pomyslený chrbát.

Ovládaní budú cez počítač a dorazia po splnení prvej z deviatich dostupných misií. Prídavok okrem toho prinesie aj nevídaný survival mechanizmus v podobe plynom zamorených oblastí. V nich sa musí jednotka pohybovať s plynovými maskami. Samozrejmosťou sú tak nové doplnky k úprave postavy, objaviť sa má cez 120 nových predmetov. Medzi nimi budeme môcť nájsť aj veci známe z Rainbow Six Siege.

Operácia Amber Sky v hre Ghost Recon Breakpoint je bezplatným prídavkom, ktorý je súčasťou chystanej aktualizácie. Dorazí k nám už 21. januára. Hra je navyše dostupná na všetkých možných platformách, pričom je súčasťou aj Uplay Plus a nájdeme ju napr. aj v Google Stadia.

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o chybe napíšeš.
Prostredníctvom FB a IG pridávame denne dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete.
Zaujímavý článok
State of Play
Sony dnes večer uvedie ďalšiu prezentáciu. Na čo sa môžeme tešiť?