Ghost Recon Breakpoint čaká dvojica väčších aktalizácií

Odoberaj novinky cez  Google News
Ghost Recon Breakpoint
Zdroj: uhdwallpapers.org

Ubisoft nás približne mesiac dozadu informoval, že posledný diel Ghost Recon Breakpoint bude podporovať aj v tomto roku. Výsledkom snaženia je nakoniec dvojica veľkých aktualizácií, ktorých pridania sa dočkáme už koncom jari a v priebehu jesene. Francúzsky vydavateľ o tom informoval priamo na svojich stránkach.

Prvá aktualizácia s názvom Teammate Experience bude sústredená na vylepšenie umelej inteligencie parťákov a rozšírenie možností ich rozvoja. Naša jednotka by mala touto cestou získať väčšie množstvo pasívnych i aktívnych schopností. Tie využijeme pri plnení dedikovaných misií. Za plnenie týchto úloh budeme taktiež priebežne odmeňovaní, a síce získavaním exkluzívneho vybavenia, ktorý s update-om dorazí taktiež.

Jesenná aktualizácia Ghost Recon Breakpoint je ešte stále zahalená rúškom tajomstva. Ubisoft zatiaľ neprezradil jej názov. Jediné čo povedal, že pôjde o jednu z najväčších operácií, ktorých sa hra doposiaľ dočkala. Viac informácií preto môžeme očakávať v najbližších mesiacoch.

Možno sa tak stane na tohtoročnej E3. Organizátori pred časom potvrdili mená prvých spoločností, ktoré sa výstavy, ktorá sa uskutoční kompletne online, zúčastnia. Ubisoft je medzi nimi, takže sa máme na čo tešiť.

Ako ste na tom s hrou vy? Hrávate ju pravidelne, alebo sa k nej raz za čas vraciate? Dajte nám vedieť v komentároch a podeľte sa s nami o váš postoj.