Ghost of Tsushima prišla o povestné „Len pre PlayStation“. Dorazí na PC?

Odoberaj novinky cez  Google News
Ghost of Tsushima
Zdroj: PlayStation.com, Spawn.sk

Novovytlačený box art pre Ghost of Tsushima, síce pridáva nové logo Sony PlayStation Studio, ale zároveň odstraňuje zmienku, že hra je iba pre PlayStation. To by mohlo znamenať, že hra smeruje na PC. Bude tomu skutočne tak?

Ako je vidieť na Amazone, pre Ghost of Tsushima existuje nový dizajn obalu. Všimol si to portál MP1ST. Zmenený dizajn pridal nové značky. Na začiatok si treba povedať, že nový box art obsahuje PlayStation Studio značku. Tá je v novom čierno-bielom prevedení. Ďalej je tu zmienka o novom patchi pre viacerých hráčov, ktorá bola pridaná v aktualizácii 1.1.

Čo je ešte zaujímavejšie, hra už neobsahuje text „Len pre PlayStation“, ktorý sa nachádzal v hornej časti obalu. To ale nemusí 100% znamenať, že hra dorazí aj na PC, pretože spoločnosť Sony nedávno upustila od tohto označenia.

Podobne tomu bolo aj pri hre Spider-Man Miles Morales. Napriek tomu by nás neprekvapilo, keby hra vyšla aj na počítače. V rámci novej politiky, ktorú razí Sony, by sa titul Ghost of Tsushima náramne hodil na PC. Spoločnosť Sony je čoraz viac otvorená, aby priniesla viac exkluzívnych produktov PlayStation na PC.

Určite by to však znamenalo skvelý prírastok na počítače, keďže hra ju skutočne vydarená. Aj keď s najväčšou pravdepodobnosťou nový titul na PC tak skoro neuvidíme, keďže len nedávno vyšlo Days Gone. Recenziu naň si prečítajte na tomto odkaze.

Ghost of Tsushima je v súčasnosti k dispozícii iba pre PlayStation 4, s aktualizáciou FPS, ktorá bola nedávno vydaná kvôli zlepšeniu výkonu na PS5 vďaka spätnej kompatibilite. Titul získal mimoriadne veľkú pochvalu a pre mnohých fanúšikov to bola hra roka.