Gas Station Simulator je nový hit na Steame

Odoberaj novinky cez  Google News
Gas Station Simulator je hitom na Steame
Zdroj: youtube.com

Okrem predvádzania najnovších a ťažkotonážnych troj-áčkových hier, zdobia herný svet aj malé, no niekedy aj o to viac zábavné hry. Jeden z takýchto príbehov by mohla niesť aj hra Gas Station Simulator. Ako už napovedá názov, v hre si rozbehnete svoju vlastnú čerpaciu stanicu.

Simulátor čerpacích staníc od Drago Entertainment, je v súčasnosti na treťom mieste v zozname najpredávanejších produktov v službe Steam. Pred ním sa nachádza už iba Deathloop a Timberborn.

V Gas Station Simulator sa hráči ocitnú v popredí úplne novej obchodnej príležitosti. Začínajúci podnikatelia majú po kúpe vlastnej opustenej čerpacej stanice – The Dust Bowl – za úlohu obnoviť jej bývalú slávu. V priebehu hry budú hráči musieť rozšíriť služby svojej stanice, pretože sa budú snažiť držať krok s požiadavkami jej zákazníkov.

Hra obsahuje všetky najlepšie a najzábavnejšie spomienky na čerpacie stanice. Od tankovania automobilov na pumpe, až po starostlivosť o zákazníkov pri pokladni a dokonca aj o výmenu pneumatík v dielni. Povedzme si pravdu. koľkokrát ako dieťa ste chceli isť tankovať sami.

V snahe udržať hráčov pri zemi hra ponúka viac než len predvádzanie divokej stránky prevádzky vlastnej benzínky. Vynášanie koša a zametanie predajne stanice je niekoľko každodenných úloh, ktoré si hráči budú musieť osvojiť, aby udržali vysoký štandard vo svojom podnikaní. To znamená, že rovnováha medzi pracovným a súkromným životom bude závisieť od potenciálnych nových majiteľov spoločnosti. Hra ponúka aj rôzne minihry, napr. aj basketbalový kôš, ktorý môžete navštíviť a pokúsiť sa na ňom získať vysoké skóre.

Podľa SteamDB dosiahol Gas Station Simulator od včerajšieho spustenia (15. septembra) vrchol 5619 súbežných hráčov. Hráči, ktorí si chcú vyskúšať prácu v oblasti tankovania automobilov, si môžu stiahnuť kópiu Gas Station Simulator na stránke obchodu Steam, kde sa nachádza demo hry zadarmo. Hra samotná je aktuálne uvedená s 10% zľavou do 22. septembra. Navyše hra disponuje aj českými titulkami.