Gamescom pomyselne odštartoval prezentáciou o Destiny 2

Odoberaj novinky cez  Google News
Gamescom odštartoval prezentáciou o hre Destiny 2
Zdroj: spawn.sk, aroged.com

Aj keď sa tohtoročný gamescom oficiálne začína až dnes večer, už včera sme sa dočkali prvých prezentácií, napr. aj o hre Destiny 2. Tá síce vyšla už pred pár rokmi, ale prezentácia sa zamerala tak na novú sezónu, ako aj na DLC. To ponesie názov The Witch Queen.

Začnime rozšírením, ktoré je opisované ako záverečná kampaň Destiny 2. Hráči sa v nej pozrú do úplne novej lokácie menom Savathûn’s Throne World. Vďaka tomu zistia, ako zlovestná kráľovná ukradla svetlo.

Okrem nového príbehu dôjde aj na crafting zbraní s unikátnymi kombináciami módov, shaderov a štatistík. K tomu vývojári pridávajú ešte novú zbraň. Glaive má byť schopná prevádzať silné kombinácie zblízka, strelné útoky, či aktivovať energetický štít.

Rozšírenia sa hráči dočkajú 22. februára 2022. Nateraz tak musí stačiť len filmový a gameplay trailer.

Čo sa novej sezóny týka, tá odštartovala včera a zaoberá sa návratom Mara Sova. Hráči sa môžu tešiť aj na novú exotickú úlohu, season pass, cross-play a nový systém proti podvádzaniu.

Tohtoročný gamescom má tak za sebou prvú prezentáciu, ktorá sa zaoberala práve hrou Destiny 2. Oficiálne sa však program začína dnes. Čo všetko nás v rámci týchto dní čaká, sa dozviete v tomto článku, ktorý sme pre vás pripravili.