Gamescom 2021: Všetky dôležité časy a dátumy

Odoberaj novinky cez  Google News
Gamescom 2021 časy a dátumy
Zdroj: Gamescom

Najväčšia herná akcia v Európe, aspoň za čias, keď sa konala fyzicky, je naozaj za rohom. Gamescom 2021 začína oficiálne v stredu, 25. augusta, no prvé prezentácia prebehnú už dnes. Tešiť sa môžete na prezentáciu od Xbox-u, ktorá predstaví novinky z už predstavených alebo vydaných hier. Celý Gamescom bude združovať vyše 70 malých aj veľkých štúdií a vydavateľov, ktorí sa s vami – hráčmi chcú podeliť o svoje hry a príbehy.

Medzi najväčšie mená, ktoré na Gamescome uvidíme nepochybne patria štúdiá Electronic Arts, Ubisoft, Activision alebo aj Bethesda. Hry každého z nich budú v prezentáciách počas celého trvania akcie. V tomto článku sa pozrieme na všetky dôležité dátumy a časy. Aby vám nič neuniklo. Samozrejme platí, že po celý čas vám budeme aj na našej stránke prinášať tie najaktuálnejšie informácie.

Utorok – 24.8.

  • Prezentácia Destiny 2 / 18:00
  • Prezentácia Xbox / 19:00

Streda 25.8.

  • Gamescom Opening Night Live / 19:30

Štvrtok 26.8.

  • Prezentácia Awesome Indies / 20:30
  • Prezentácia Future Games Show / 22:00

Čo môžeme od jednotlivých prezentácií očakávať? V prípade Destiny 2 je to, samozrejme, jednoznačné. Dozvieme sa novinky práve o tejto hre. Čo sa týka prezentácie Xbox-u, pravdepodobne nám predstavia novinky o hre Forza Horizon 5. Mnohí taktiež očakávajú dátum vydania pre Halo: Infinite a nebude chýbať ani predplatná služba Xbox Game Pass. Netreba očakávať nič prevratné, pravdepodobne pôjde iba o hry, o ktorých už vieme. Uvidíme možno iba niekoľko nových záberov a nové informácie.

Gamescom Opening Night Live ponúkne nový pohľad na už taktiež oznámené hry. Očakávame nové Call of Duty: Vanguard, novinky o Genshin Impact, no predstaviť sa môže aj nový Saint’s Row. To zatiaľ potvrdené nie je, ale mnohé informácie tomu naznačujú. Pred samotným začiatkom Gamescomu na vás čaká ešte 30-minútový preshow, počas ktorej majú v pláne odhaliť 8 svetových premiér. Kompletný program tiež nájdete na oficiálnej stránke akcie.

Všetko podstatné sa dozviete taktiež u nás na webe, keďže celý Gamescom budeme pozorne sledovať.