Gameplay trailer pre Saints Row priblížil nový svet

Odoberaj novinky cez  Google News
Nový Saints Row dostal gameplay trailer
Zdroj: youtube.com

Volition a Deep Silver odhalili cez gameplay trailer novú hrateľnosť zo Saints Row a ukazujú, že v hre je stále trochu divokého šialenstva. A to aj napriek uzemnenejšej povahe reštartu. Nový trailer „Welcome to Santo Ileso“, je sedemminútovým úvodom do reštartu Saints Row, s pohľadom vývojárov do hry a so zdravou ukážkou hrateľnosti.

Aj keď sa zdá, že celková atmosféra hry je bližšia Watch Dogs 2, s určitosťou zostala aj osobnosť Saints Row. Môžete vidieť nepriateľov, ktorí strieľajú z laserových zbraní a výbušné bitky s helikoptérami. Militarizované medzinárodné korporácie sa viac podobajú na hry Saints Row z minulosti ako na vážnejšie hry GTA.

Mesto sa bude držať svojho motta. Čo naznačuje, že v hre sa naďalej bude vyskytovať akási zvláštnosť. Samozrejme nie až na tak veľkej absurdnosti ako tomu bolo v Saints Row 4 a jeho superveľmocí a mimozemských invázií. Trailer taktiež ponúka bližší pohľad na hlavné postavy, ako aj na ich protivníkov.

The Saints je skupina štyroch priateľov, ktorým šéfuje The Boss. Ide o postavu ovládanú hráčom, ktorú si budete môcť upravovať. Aj keď sa táto postava v predvolenom nastavení ukazuje ako žena, trailer ukazuje krátky pohľad na možnosti prispôsobenia. Ukazuje, že si možno vybrať aj mužského hrdinu, ako aj rôzne typy postavy.

Predstavenie postáv a nepriateľov

K The Boss sa pripája Eli, investor, ktorý chce zo Saints urobiť skôr podnik než len skupinu zločincov. Nina je mechanik a únikový vodič skupiny a Kevin je vytrvalý „kuchár“ bez čapice. Volition zdôrazňuje, že skupina má „srdce“, čo naznačuje akúsi rodinnú atmosféru Fast & Furious. The Saints budú tĺcť hlavy najmenej trom rôznym nepriateľskými frakciám. Každá má svoje vlastné územie v Santo Ileso.

Marshall je obrovská medzinárodná spoločnosť, ktorá zamestnáva strategických zabijakov a špičkové technologické vybavenie – vrátane laserových zbraní. Má v úmysle zaistiť oblasti a zajať vás. Panteros je medzitým oveľa drsnejší a pripravenejší gang, ktorý má jednotky v štýle bruiser a útočí na blízko a ťažkými zbraňami.

Poslednou skupinou uvedenou v upútavke sú Idoly, banda anarchistov s prilbami v štýle Deadmau5, ktorí porazia svojich nepriateľov pomocou ohromujúceho počtu a taktiky rojenia.

Čo hovoríte na gameplay trailer k Saints Row vy? Pre viac herných noviniek sledujte náš web.