Game Awards bude vysielať naživo z troch miest

Odoberaj novinky cez  Google News
Game Awards - Ocenenia hier a herného priemyslu
Zdroj: Thegameawards.com a Spawn.sk

Asi nemusíme prízvukovať aké dopady má súčasná pandémia na kultúru, vydávanie hier a tak podobne. Zmenou si prešla azda najznámejšia šou samotných ocenení herného priemyslu. Game Awards bude pozmenené, ale napriek tomu stále zábavne.

Celá šou The Game Awards bude vysielaná z troch rôznych miest po celom svete. V Los Angeles, v Londýne a aj v srdci japonska Tokiu budú udeľovať ceny v prázdnych štúdiách bez divákov.    

Geoff Keighley, ktorý je ústrednou postavou odovzdávania týchto cieň, tu nebude ani tentoraz chýbať. Podrobnejšie si preto môžete pozrieť jeho dom, nakoľko vysielať bude priamo z neho. Tohtoročná šou nebude len o odovzdávaní, ale načrtne témy, ako sú nepriaznivé vplyvy tejto pandémie na herný priemysel, alebo odhalí nevhodné a hrubé zaobchádzanie zamestnávateľov na svojich vlastných zamestnancoch.  

Game Awards sa bude konať 10. decembra, takže ešte chvíľu potrvá, kým sa dozvieme celý program tohoto eventu. Ako vždy nebudú chýbať odhalenia, svetové premiéry, hudobné vystúpenia a samozrejme aj odovzdávanie cien. V tomto roku tiež pribudne nové ocenenie za inovácie v oblasti prístupnosti, ktorá bola vykonaná s cieľom pomôcť viac ľuďom dostať sa k hraniu hier prostredníctvom nových funkcií a technológií.