Future Games Show by malo predstaviť približne 40 hier

Odoberaj novinky cez  Google News
Future Games Show
Zdroj: YouTube.com

Počas týždňa sme sa dozvedeli, že tohtoročná E3 sa neuskutoční tak, ako bolo zvykom pred pandémiou koronavírusu. To sa pochopiteľne dalo čakať. Oveľa skôr, konkrétne 25. marca nás však čaká podujatie Future Games Show, ktoré by malo predstaviť desiatky hier. Informuje o tom portál GamesRadar+.

Akcia pod záštitou spomínaného webu doplnila minuloročnú E3. Usporiadatelia však tento rok nechcú zbytočne vyčkávať a preto si prvú šou naplánovali už na koniec marca. A na čo sa vlastne môžeme tešiť?

Na Future Games Show prisľúbili účasť spoločnosti ako Electronic Arts, SEGA, Warner Bros. Games či napr. Team 17. Portál sľubuje predstavenie chystaných hier tak na PC, ako aj na konzoly. Moderátormi večera budú Nicole Tompkins a Jeff Schine, ktorí sú predstaviteľmi postáv z remakeu Resident Evil 3 (Jill Valentine a Carlos Oliviera).

Zatiaľ samozrejme nie je jasné, aké tituly sa dočkajú odhalenia. Na tých minulých podujatiach sme sa dozvedeli viac napr. o Assassin’s Creed: Valhalla, Watch Dogs: Legion, Outriders, Quantum Error a ďalších. Usporiadatelia tento rok hovoria o štyridsiatke predstavených tituloch.

Podujatie bude možné sledovať online na stránke, alebo YouTube či streamovacej služby Twitch. Jarná šou má byť jednou z troch, ktorých sa tento rok dočkáme. Ďalšie sú naplánované na leto a jeseň.