FromSoftware prezradilo, koľko času budete potrebovať na pokorenie Elden Ring

Odoberaj novinky cez  Google News
Elden Ring sa dočkáme v januári 2022
Zdroj: bandainamcoent.eu

Najnovšia hra od FromSoftware, Elden Ring, vám zaberie asi 30 hodín. Samozrejme, že sa tu rozprávame len čisto a prejdení príbehu. Svet tohto titulu toho ponúkne oveľa viac pre tých, ktorí majú záujem hľadať a preskúmavať svet. Druhou stranou mince však bude aj samotná šikovnosť hráčov. Ako už sami vieme „soulsovky“ dokážu byť celkom zradné a náročné na dokončenie.

Prvý prechod hrou už logicky a spravidla bude ten najťažší. Teraz už však nemusíme čakať, kým vydavateľ Bandai Namco a vývojár FromSoftware konečne vypustia do sveta hrôzy Elden Ringu, aby sme zistili, ako približne veľká hra to bude.

Producent Yasuhiro Kitao prezradil, že dokončenie hlavného príbehu Elden Ring bude trvať približne 30 hodín. „To sa bude výrazne líšiť podľa hráča. Pokiaľ ide o ciele stanovené počas vývoja, myšlienka je taká, že hlavná linka by sa mala dať dokončiť približne do 30 hodín,” vysvetlil Kitao v jednom zo streamov.

Ide len o hlavný príbeh

Pre porovnanie, prvé dve hry Dark Souls sa odhadujú približne na 40 hodín herného času, pokiaľ ide o hlavný príbeh. Zatiaľ čo hra Dark Souls 3 trvá približne 32 hodín. Takže toto je relatívne v súlade s ostatnými hrami FromSoftware a tým, čo nám ponúkajú.

Ak je to menej, ako by ste očakávali, znovu pripomíname, že sa tu bavíme čisto len o hlavnom príbehu hry. Titul však ponúka stále oveľa viac obsahu, ak ho hľadáte.

Vzhľadom na dizajn otvoreného sveta Elden Ring a vývojárov z FromSoftware, môžeme predpokladať, že hra v sebe skrýva množstvo tajomstiev na desiatok hodín. George R. R. Martin napokon nebol oslovený, aby načrtol celý herný svet len tak bez dôvodu.

Latka kvality je v prípade titulu nastavená dosť vysoko. Mnohí si dokonca všimli, že titul by mohol ponúknuť doteraz najprepracovanejší co-op systém v doteraz najotvorenejšom svete z dielne FromSoftware. A ani tá grafika nie je vôbec na zahodenie. Elden Ring vychádza na PS5, PS4, Xbox Series X, Xbox One a PC už 25. februára 2022.