From Software sa pripomína tweetom o hre Elden Ring

Odoberaj novinky cez  Google News
Elden Ring
Zdroj: uhdwallpapers.org

From Software ohlásila na E3 2019 svoju temnú fantasy hru, ktorá sľubuje otvorenejší dizajn a svet vytvorený za pomoci George R.R. Martina. Od tej doby sme o hre nepočuli v podstate nič. Vývojári si sú vedomí, že fanúšikovia sa dožadujú viac informácií. V rámci nedávnej aktualizácie hry Sekiro: Shadows Die Twice spoločnosť uznala nadšenie fanúšikov.

From Software hlási, že Elden Ring bude návratom k RPG po dobrodružnom titule Sekiro. Podľa všetkého to bude väčšie, ako séria Dark Souls. Fanúšikovia sú stále viac netrpezliví. Čakanie si skracujú super vtipnými konšpiračnými teóriami a presvedčovaním sa navzájom, že titul sa objaví na tom alebo tamtom evente. Dokonca už stihli vytvoriť demo s vlastnou ukážkou, ako by mohla hra vyzerať.

From Software vyvíja Elden Ring už od dokončenia posledného DLC k hre Dark Souls 3. V súčasnej dobe je titul oznámený na platformy PC, Xbox One a PlayStation 4. Vzhľadom na fakt, že nové konzoly sú už za rohom, sa dá len ťažko predpokladať, že by hra nevyšla aj na Xbox Series X alebo PlayStation 5. Informácie priniesol portál GameSpot.