Forza Horizon 5 dostala plnohodnotné 4K gameplay video

Odoberaj novinky cez  Google News
Forza Horizon 5 dostala minimálne požiadavky
Zdroj: youtube.com

Forza Horizon 5 je jednou z tých hier, ktoré vysielania na YouTube oberajú o zážitok. Najnovší mesačný stream Forzy nám priniesol pohľad na celú mapy hry. Samozrejme došlo aj na novú hrateľnosť pri skúmaní nových biómov v tomto titule. Ten je už pomaly za dverami a tak nové informácie pribúdajú stále častejšie. A medzi nimi aj plnohodnotné 4K gameplay zábery z hry Forza Horizon 5.

Ak ste pravidelnými divákmi týchto streamov, budete vedieť, že kompresia na YouTube zabíja všetku krásu a vizuálnu nádheru. Hry na týchto streamoch zvyčajne nenahrávajú vo vyššej kvalite, a z tohto dôvodu to často končí sklamaním z toho, ako zle hra vyzerá.

YouTuber Don Joewon Song však dokázal zachytiť túto nahrávku z najnovšieho streamu a vydal ju v 4K rozlíšení na svojom kanáli. Hra jednoducho vyzerá nádherne. Video priložené nižšie ukazuje túto krásu naplno. Žiadne nové zábery mimo toho, čo bolo zobrazené v oficiálnom streame nečakajte.

Forza Horizon 5 má stanovený dátum vydania na 9. november 2021. Už tradične sa jej dočkáme na Xbox One, Xbox Series X/S a PC. Ak by vás však zaujímali ďalšie informácie o tejto hre, na našom webe nájdete aj članok o biómoch, kde sa dozviete o koľko je väčšia mapa od jeho predchodcu. A čo to sme napísali dokonca aj o ray tracingu, ktorý by mal zlepšiť výpočet zvuku v hre.

Páči sa vám Forza Horizon 5 a jej 4K gameplay zábery? Dajte nám vedieť v komentároch.