Forza Horizon 4 príde na Steam už čoskoro

Odoberaj novinky cez  Google News
Forza Horizon 4
Zdroj: microsoft.com

Forza Horizon 4 si to s plným plynom zamieri do služby Steam. Hra je na chvíľu dostupná na PC vďaka Xbox Game Pass. Pôjde však o prvú hru z tejto série, ktorá sa dostane do obchodu Valve. Malo by sa tak stať už 9. marca.

Steam verzia bude obsahovať cross-play, čo hráčom umožní pretekať sa aj s hráčmi z Xboxu. Rozšírenia Fortune Island a LEGO Speed ​​Champions si takisto budete môcť zakúpiť v deň vydania rovnako, ako aj automobilovú koláž Barrett-Jackson a balíček s tematickými vozidlami, ktoré šoféroval James Bond. Na ceste je tiež DLC známej hračkárskej automobilovej značky Hot Wheels, dátum vydania však zatiaľ nie je známy.

Hra Forza Horizon 4 sa od vydania v roku 2018 dočkala pár dobrých aktualizácií, ktoré pridali herné módy. The Eliminator mód je inšpirovaný battle royale, zatiaľ čo koniec minulého roku priniesol Super7 režim zameraný na kaskadérske výzvy, ktorého súčasťou bolo aj auto s tematikou Cyberpunk 2077. Hru si už samozrejme môžete na Steame predobjednať. Informácie priniesol portál PC Gamer.