Forza Horizon 4 dostane úplne nový herný mód

Odoberaj novinky cez  Google News
Forza Horizon 4
Zdroj: microsoft.com

Štúdio Playground Games, ktoré patrí pod štúdiá, ktoré vlastní Xbox, vydalo hru Forza Horizon 4 ešte v roku 2018. Odo dňa vydania až dodnes hra dostáva pravidelné aktualizácie a hlavne nový obsah do hry. Aby sa hráči nenudili. To nehrozí napríklad ani s príchodom úplne nového módu do hry s názvom Super7.

Nejde však o len tak obyčajný herný mód, ktorého súčasťou bude nejaká nová trať, alebo auto, alebo typ pretekov. V skutočnosti ide o mód, ktorý do hry prinesie nekončené množstvo nových tratí. Ak ešte stále netušíte prezradíme vám to. Super7 je mód, pomocou ktorého si môžete vybudovať svoju vlastnú trať v hre. Úplne podľa svojej chuti za pomoci nastavení a nástrojov, ktoré vám k tomu vývojári ponúknu.

Či už chcete vytvoriť driftovaciu súťaž, alebo klasický pretek, je to na vás. Vytvoriť môžete nie len trať, ale aj okolie. K dispozícii vám budú rôzne prekážky alebo objekty. Napríklad obrovský dinosaurus alebo neónová brána. Fantázii sa medze nekladú a Playground Games vám dáva do ruky takmer všetky nástroje, ktoré používali oni sami na vytvorenie nových tratí.

Ak nechcete vytvárať nové trate, ale radi by ste získali špeciálnu odmenu, nie je problém. Ak odohráte sedem tratí vytvorených užívateľmi, získate “exkluzívnu odmenu”. Aspoň tak hovorí oficiálny trailer, ktorý si môžete pozrieť nižšie. Na tento mód nemusíte ani dlho čakať, dostupný je od dnes – 8. decembra.