Final Fantasy XIV sa pripravuje na sviatok zamilovaných

Odoberaj novinky cez  Google News
Final Fantasy XIV
Zdroj: toysmatrix.com

Valentín je predo dvermi a tomuto sviatku zamilovaných nadväzujú aj herné udalosti. Prvá z hier, ktorá sa tento rok hlási k Valentínu je Final Fantasy XIV.

S podtitulom Little Ladies´ Day bude kombinovať novú linku úloh a sezónne kozmetické doplnky. Udalosť začína 10. febuára a potrvá do 8. marca.

Ďalšou z podmienok aktivácie misie A Delivery of Love je, že sa musíte porozprávať s Lisette de Valentione v Old Gridania. Úroveň postavy musí presiahnuť aspoň 15 level a mať splnené príbehové úlohy postavy Gridanian, Ul’dahn alebo Lominsan Envoy.  

Za vašu námahu dostanete dve špeciálne položky: pokrývky hlavy Lovely Moogle Cap a stolovú výzdobu Stuffed Kupka Kupp. Sezónny obchod bude obohatený aj o niektoré veci z minulých rokov. Ako to už býva, mestá budú počas celej akcie zdobené sezónnymi dekoráciami.

Tento rok však Square Enix tvrdí, že dekorácie sa budú medzi mestami líšiť. Obytná štvrť každého mesta bude mať podľa priebehu podujatia tiež rôzne dekorácie.

Medzitým bude Square Enix tento piatok 5. februára organizovať Final Fantasy XIV Announcement Showcase. Hoci vydavateľ zatiaľ nezdieľa veľa podrobností o tomto vysielaní, je pravdepodobné, že nám poskytne prvý pohľad na ďalšie rozšírenie MMO.