Februárové PS Plus hry boli odhalené

Odoberaj novinky cez  Google News
PS Plus hry február
Zdroj: spawn.sk

Spoločnosť Sony práve oznámila nové hry, ktoré budete mať možnosť získať zadarmo. Samozrejme za predpokladu, že ste aktívnym predplatiteľom ich služby s názvom PS Plus. Celkovo ide o tri hry, medzi ktorými sa nájde aj dvojica exkluzivít, ktoré vyšli výhradne pre konzoly PlayStation.

Posledná streda v mesiaci je pre každého predplatiteľa služby PS Plus takpovediac veľkou záhadou. Vždy o takom čase sa totiž oznamujú nové hry, ktoré budú nasledujúci mesiac zadarmo. Sony sa však po novom musí vysporiadať aj s tým, že už má hráčov aj na novej konzole PlayStation 5. Preto sa im vždy snaží ponúknuť niečo navyše, respektíve špeciálne. Majitelia PS5 ani teraz neodídu naprázdno a získajú hru, ktorú si na PS4 nezahráte.

Prvou hrou je Destruction AllStars, exkluzivita pre konzolu PS5, ktorú si teraz budete mať možnosť zahrať zadarmo. V podstate ide o automobilové súboje avšak s vlastnými postavami, ktoré môžete ovládať aj mimo auta. Hra mala byť pôvodne takzvaným launch titulom pri vydaní konzoly PS5, no nestalo sa tak. Už pri odklade sa však vedelo, že hra bude dostupná zadarmo vrámci PS Plus vo februári, takže v tomto prípade nejde o žiadne prekvapenie.

Zvyšné dve hry sú Control: Ultimate Edition, o ktorej ste už určite počuli. Táto hra bude na rozdiel od predchádzajúcej dostupná pre PS5, rovnako ako aj pre PS4. Poslednou hrou, dostupnou pre predplatiteľov PS Plus na PS4, je Concrete Genie. technicky si ju však môžete zahrať aj na PS5 a to za pomoci spätnej kompatibility.

Ak ste ešte nestihli získať januárové hry Shadow of the Tomb Raider a GreedFall, môžete tak urobiť do 1. februára, pretože po tomto dátume to už nebude možné.