Far Cry 3: Blood Dragon dostane remaster

Odoberaj novinky cez  Google News
E3 2021: Remaster hry Far Cry 3: Blood Dragon
Zdroj: Ubisoft, spawn.sk

Na prezentácii Ubisoft Forward sme mali možnosť vidieť množstvo zaujímavých noviniek. Nechýbala ani hra Far Cry 6, momentálne jedna z najočakávanejších od Ubisoftu. Okrem nového traileru sme však zistili aj to, čo bude náplňou nového Season Passu. Zahráme si za záporákov, pozrieme sa na veci z ich uhla pohľadu a navyše dostaneme remaster Far Cry 3: Blood Dragon. To všetko v jednom balíku.

Čaká na nás Vaas, Pagan Min aj Joseph

Poďme ale pekne postupne. Povieme si najprv o tom, čo je vlastne Season Pass. Zvykom veľkých herných spoločností je predstavovať dodatočný platený obsah do hier ešte predtým, než vôbec vydajú samotnú hru. Ani Ubisoft nie je výnimka. Nech už na tento systém máte akýkoľvek názor, aspoň sme sa dozvedeli, na čo sa môžeme tešiť. Trailer nám predstavil troch najväčších a najznámejších záporákov zo série Far Cry. Vaas, Pagan Min a Joseph sa dostanú do vašich rúk a vy s nimi budete môcť prežiť niekoľko hodín zábavy.

Všetko bude súčasťou jedného Season Passu. Každý zo záporákov dostane pravdepodobne jedno platené DLC, preto sa vám viac oplatí kúpiť celý Season Pass. Ten zabezpečí, že dostanete všetky dodatočné DLC a obsahové aktualizácie za jednorázovú cenu. Koľko to bude, zatiaľ nie je známe. Trailer si môžete pozrieť nižšie. Čo je však skvelý bonus je fakt, že k Season Pass-u hráči dostanú aj remaster hry Far Cry 3: Blood Dragon.

80. roky v plnej paráde

Tá si získala srdcia fanúšikov takmer okamžite, ako v roku 2013 vyšla. Aj keď hra skôr označovaná ako DLC k tretiemu Far Cry, v skutočnosti ide o samostatnú hru spracovanú do farieb a štýlu 80. rokov. Všetko svieti, všetko je farebné, do pozadia hrá tematická hudba. Kto hru ešte nevyskúšal, nemá nad čím premýšľať. Niekoľkokrát bola dokonca aj zadarmo. Momentálne však bude rozumnejšie počkať na remaster, ktorý by mal ponúknuť vylepšenú grafickú aj technickú stránku.

Ak ste nestihli prezentáciu Ubisoft Forward, alebo si chcete pripomenúť všetko, čo na nej Ubisoft prezradil, môžete si prečítať náš súhrn. Nájdete v ňom všetko podstatné.