Fanúšikovia Lord of the Rings: Gollum by zajtra mali spozornieť

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra Lord of the Rings: Gollum
Zdroj: steampowered.com

Považujete sa za nedočkavých fanúšikov hry Lord of the Rings: Gollum? Ak áno, mali by ste pri tomto článku spozornieť a pripraviť sa aj na zajtra. Vývojári totiž plánujú predstaviť, respektíve odhaliť prvé gameplay zábery z hry. Zo všetkých hier predstavených minulý rok sa Lord of the Rings radí určite medzi tie, o ktorých chceme zistiť čo najviac. Pravdepodobne je to však aj pre to, že o hre stále vieme žalostne málo.

V podstate o hre vieme len to, že sa bude sústrediť okolo postavy Gollum (v našom preklade známeho ako Glum). To by sa malo zajtrajším dňom zmeniť. Aj napriek tomu, že hra bola koncom januára odložená na neskôr, záujem o nové informácie stále pretrváva. Hráči zatiaľ vychádzajú iba zo špekulácií a už bolo načase, aby nám vývojári prezradili viac.

Celé odhalenie prvých gameplay záberov by malo prebehnúť zajtra (26.3.) počas prezentácie Future Games Show. Tá však nebude len o tejto hre, takže úplne presný čas nevieme. Čo vám vieme povedať je, kedy celá táto prezentácie začína. U nás to bude o 22:45 večer. My ju pre vás budeme sledovať a všetko dôležité z nej vám prinesieme aj na našom webe.

Čo sa týka nových záberov z hrania, hráči očakávajú kvalitu a my pevne veríme, že vývojárom sa ju podarí doručiť. Hry z prostredia Pána Prsteňov sú populárne, stačí sa pozrieť na dvojicu hier Shadow of Mordor. Tie však ponúkali široké bojové schopnosti, zbrane a schopnosti. Lord of the Rings: Gollum bude preto odbočka od tohto štýlu.

The Lord of the Rings: Gollum má plánovaný dátum vydania na rok 2022, zatiaľ bez konkrétneho dňa a mesiaca. Vyjde na platformy PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One a Xbox Series X.