Fall Guys: Ultimate Knockout dostane nový obsah

Odoberaj novinky cez  Google News
Fall Guys
Zdroj: wallpapersden.com

Mediatonic odhalil nový obsah, ktorý prichádza do populárnej hry, Fall Guys: Ultimate Knockout. Od vydania v roku 2020 je to jedna z najpopulárnejších párty royale titulov na trhu. Fall Guys je jednou z najzábavnejších hier pre viacerých hráčov, aké si dnes môžete zahrať, teda aspoň podľa viacerých reakcií.

Popularita vydavateľov neustále rastie, čo sa odráža aj na spoluprácach s vývojármi Mediatonic. S malou dušičkou, že sa im podarí dostať malý kúsok koláča s názvom Fall Guys. Videli sme hry ako Half-Life, Godzilla, Ratchet & Clank a ďalšie, ktoré majú v hre zahrnuté vzhľady. Avšak tento týždeň, ako súčasť odhalenia 6. sezóny Fall Guys: Ultimate Knockout, je Ghost of Tsushima. Najnovšou spoluprácou s Mediatonic bude fazuľu Fall Guy oblečenú v brnení Jin Sakai z Ghost of Tsushima.

Spolupráca so Sony tu navyše nekončí, pretože Sackboy zo série LittleBigPlanet bude mať aj vlastnú časovo obmedzenú akciu. Oblečenie Jin Sakai aj Sackboy bude súčasťou nových kôl Blunderdome so „sviatočnou tematikou“, ktoré debutujú v novej sezóne. 6. sezóna hry Fall Guys: Ultimate Knockout odštartuje 30. novembra, rovnako vtedy by mal doraziť aj spomínaný nový obsah. Celkovo bude päť nových kôl chaosu, nové prekážky, 25 nových odevov, 50 nových úrovní odmien a ďalšie novinky.

Šialenstvo v podobe tejto hry tak aj naďalej pretrváva. S odstupom času tak už môžeme s určitosťou povedať, že vývojárom sa očividne podarilo zaplniť dieru na trhu. Ostáva im už len nezaspať na vavrínoch a vychutnávať si tak naďalej plody svojej dobre odvedenej práce.

Nezabudnite pre viac herných noviniek sledovať náš web.