Fall Guys predalo už 2 milióny kopií

Odoberaj novinky cez  Google News
Fall Guys: Ultimate Knockout
Zdroj: Screenrant.com

Len týždeň po tom, čo vyšla nová Battle-Royale hra pre 60 hráčov Fall Guys: Ultimate Knockout sa jej predaje nezastavujú, pretože sa z nej predalo už neuveriteľných 2 milióny kópií. Fall Guys je najväčším doterajším úspechom Devolveru a 28. júla sme vás okrem iného informovali, že hra sa stala najsledovanejšou hrou počas svojej beta verzie na streamovacej platforme Twitch.

Skvelý tím vývojárov zo štúdia Mediatonic a úžasná komunita hry Fall Guys dokázala len za jeden týždeň vytiahnuť skvelé čísla,“ napísal Digital Devolver na svojom Twitter účte a pokračoval, „Veľká vďaka patrí všetkým za skvelú fazuľkovú atmosféru.

Devolver Digital

Okrem predajov nás zaujímajú aj iné úspechy, napríklad, na Twitchi bolo dohromady nasledovaných „len“ 23 miliónov hodín a samozrejme v hre „padlo“ už 60 miliónov fazuľkových hráčov. Úbohe fazuľky 😥 Počas prvý 24 hodín svojho štartu hru hralo 120 tisíc hráčov v jeden moment a 56 tisíc z nich bolo na Steame. Tieto čísla neskôr ešte prudko stúpali a pripísali si tým veľký podiel na samotnom úspechu hry.

Zdroj: VG247

Zaujal ťa tento článok, alebo si v ňom našiel chybu? Budeme radi ak nám o chybe napíšeš.
Prostredníctvom FB a IG pridávame denne dôležité herné, filmové aj seriálové novinky, ktoré potrebujete.
Zaujímavý článok
Logo Electronic Arts
Electronic Arts ruší šesťročný vývoj ešte nevydanej hry