Fall Guys oslavuje prvé narodeniny. Hráčov čakajú novinky

Odoberaj novinky cez  Google News
Fall Guys
Zdroj: wallpapersden.com

To, že čas plynie ako voda, je zrejme všetkým, zvlášť dospelým, zrejmé. Dôkazom toho je aj skutočnosť, že Fall Guys včera, teda 4. augusta, oslávil svoje prvé narodeniny.

Uplynul teda už rok od momentu, čo štúdio Mediatonic pobláznilo herný svet farebnými fazuľkami, ktoré boli a ešte stále sú roztomilé a zároveň priniesli vysoko návykovú hrateľnosť. Autori sa prvé narodeniny rozhodli osláviť patrične a pre hráčov prichystali niekoľko noviniek.

Samozrejmosťou sú kozmetické doplnky, ktoré boli pre túto príležitosť veľmi lacné. Napr. za oblek so špeciálnym polepom a korunkou stačilo minúť 10 Kudos. Táto akcia trvala len do dnešného rána, ale špeciálny režim potrvá ešte ďalšie tri dni.

V špeciálnom móde Anniversary Party sa totiž do hry vracajú pôvodné mapy, ktoré boli v hre dostupné pri vydaní hry. Od zajtra, 6. augusta, sa do Fall Guys, ktoré oslavujú prvé narodeniny, dostane ďalšia akcia spojená s PS5 exkluzivitou Ratchet & Clank.

Ak by sa náhodou našiel niekto, kto na hru v priebehu roka nenarazil, pripomeňme, o čo vlastne ide. Fall Guys: Ultimate Knockout, ako znie celý názov hry, je multiplayerová battle royale plošinovka vydaná v roku 2020 pre platformy PC a PlayStation 4. Po vzore televíznych súťaží Takešiho hrad a Wipeout, až 60 hráčov zdoláva súbežne prekážkovú dráhu a súťaží v rôznych minihrách. Priebeh jedného zápolenia je rozdelený na niekoľko kôl. Vyhráva ten hráč, ktorý sa prebojuje do poslednej disciplíny, pričom ju musí vyhrať.

Pre viac herných noviniek sledujte náš web.