Fall Guys bude aj na mobilných telefónoch

Odoberaj novinky cez  Google News
Fall Guys Ultimate Knockout
Zdroj: Pushsqare.com

Čo je Fall Guys?

Ak ste už počuli o Fall Guys: Ultimate Knockout o čom samozrejme nepochybujem, tak viete, že ide o Battle-Royale hru pre 60 hráčov inšpirovanou japonskou televíznou šou Takešiho hrad. Hra bola ohlásená v roku 2019 na E3 a vydaná začiatkom tohoto augusta pre PC a PS4. Za vývojom hry stojí Mediatonic, avšak len jeden vydavateľ o ňu prejavil záujem, a to spoločnosť Devolver Digital. Vďaka tomu sa pre Devolver hra stala jej najlepším vydaným titulom.

V hre ide o prekonanie svojho súpera, tým, že sa dostanete do svojho cieľa skôr ako váš protivník. Ten čo to nestihne, bohužiaľ, vo vašom prípade chvalabohu, vypadáva. Každí ju momentálne hrá, napríklad populárny YouTuberi ako PewDiePie, Mr. Beaast a Mortal, ktorí sú na nej doslova závislí. Počas jedného zápasu prejdete rôznymi mapami, kde, ako sme spomínali, budú vaši súperi vyraďovaný.

Fall Guys na mobiloch

Ako spomína portál MobileModeGaming, hra sa dočkala oficiálneho oznámenia pre mobilné telefóny, na ktoré výjde. Ide o systémy Android a iOS. Čínsky gigant Bilibili včera zakúpil práva na uvedenie hry aj na týchto zariadeniach. Podľa všetkého má byť hra dostupná len pre čínsky trh a “zatiaľ” nemáme očakávať hru vo svete.

Ale tak ako spomína samotný portál, aj my sme si istý, že skôr či neskôr bude hra dostupná po celom svete, a vydavatelia hry budú určite chcieť využiť túto príležitosť, aby zarobili peniaze naviac.