F1 2022 ukazuje slnečnú Floridu na okruhu v Miami

Odoberaj novinky cez  Google News
F1 22 sa dočkala oficiálneho oznámenia
Zdroj: Steam

Pre fanúšikov Formuly nie je žiadnou novinkou, že v tohtoročnom kalendári sa objaví aj ďalšia veľká cena zo Spojených štátov Amerických. Preteky na slnečnej Floride sa uskutočnia práve tento víkend. Okruh v Miami nám pripomínajú aj vydavatelia z EA, ktorí nám pred pár dňami priniesli ukážky rýchleho kola na tomto okruhu.

Hra prichádza na tradičné platformy už 1. júla. Predplatením si edície šampiónov k hre dostanete trojdňový predbežný prístup. Jedným z dôvodov, prečo je tento ročník u fanúšikov zaujímavým je aj fakt, že formuly prešli výraznými technickými zmenami, čo ovplyvnilo správanie monopostov. Fanúšikovia sú teda zvedaví ako sa, a či sa vývojárom vôbec podarí tieto zmeny do hry úspešne preniesť. Druhým dôvodom je, že zatiaľ čo minuloročný diel bol z drvivej väčšiny pripravovaný čisto Codemasters, tohtoročný už bude plnohodnotne pod záštitou EA.

V poslednom čase sa o titule vynorilo viac informácii, ako napríklad aj požiadavky pre počítače, ale aj iné, ktoré nájdete na našom webe.