Evil Dead: The Game dostáva odklad kvôli doladeniu

Odoberaj novinky cez  Google News
Evil Dead: The Game čaká odklad
Zdroj: gamingbolt.com

Pôvodne plánované vydanie na PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One a Xbox Series X/S, sa zatiaľ konať nebude. Evil Dead: The Game dostal odklad, a to pomerne o viac ako by sme všetci čakali. Podľa vývojárov z Boss Team Games, predĺženie poskytne tímu šancu dodať mu extra doladenie a zaistí, že bude „zážitkom, na ktorý všetci čakáte“.

Odklad hry tiež umožní tímu implementovať možnosti pre jedného hráča. Kooperatívny a multiplayerový akčný titul od vývojárov z Boss Team Games, bol oznámený na The Game Awards v decembri 2020. Na základe franšízy a postáv Evil Dead hra vrhne hráčov proti silám zla. Tie boli uvoľnené z Necronomicon Ex-Mortis. Hra ponúkne črty a zvuky inšpirované filmami a televíznym seriálom Ash vs Evil Dead.

V hre budete pracovať ako tím štyroch preživších. Paleta postáv bude pomerne veľká Ash, Kelly Maxwell, Pablo Simon Bolivar, Scotty, Lord Arthur, Cheryl Williams, Henry the Red a ďalší, budú k dispozícii, aby ste bojovali s Deaditmi a vyhnali Kandarianského démona. Evil Dead: The Game tak pravdepodobne dorazí po tom čo dostala najnovší odklad, vo februári 2022.

Alternatívne sa môžete stať Démonom sami, pričom pomocou svojich schopností sa budete snažiť zastaviť tých, ktorí prežili a pohltiť ich duše. K dispozícii bude viac ako 25 zbraní, vrátane Ashovej rukavice alebo aj motorovej píly. Postavy budete musieť levelovať, aby ste prežili noc. Viac informácií o nových aktualizáciách postáv, dostupnosti pred-objednávok a ďalšom hernom videu s Bruceom Campbellom by sa mali dostaviť už čoskoro. Ak sa tak stane, budeme vás o tom informovať na našom webe.