Epic začal s Mystery rozdávačkou, prvá hra je veľký športový titul

Odoberaj novinky cez  Google News
Hry zadarmo na Epic Games Store
Zdroj: Epic Games

Ak máte radi hry zadarmo, mali by ste spozornieť. Ak sa totiž povie hra zadarmo, väčšine hráčov sa možno vybaví Epic Store. Výnimkou nie je ani tento článok, v ktorom vás chceme informovať o najnovšej hre zadarmo. Epic ju rozdáva vrámci takzvanej Mystery rozdávačky. To znamená, že nikto skutočne nevie, čo sa v sekcii “zadarmo” objaví. Tentoraz sa potešia všetci športoví fanúšikovia.

Prvou hrou je totiž NBA 2K21, teda najnovší prírastok do rodiny NBA. Čas na pridanie do vašej knižnice máte až do 27. mája, takže ponáhľať sa rozhodne nemusíte. Urobte tak však hneď, ako budete mať čas, aby ste na to nezabudli. Ak vás skôr zaujíma, či sa táto hra vôbec oplatí, môžete si prečítať našu recenziu. Nájdete ju na tomto odkaze a odpovie vám na všetky otázky, ktoré môžete mať. Aktivovať si ju môžete cez tento odkaz.

V recenzii sme o NBA 2K21 napísali, že po grafickej stránke by ste tiež nemali čakať veľké zmeny, ktoré by vám udreli do očí. Hra v podstate vyzerá rovnako, ako aj predchádzajúca. Nie je to úplne na škodu, keďže hra sama o sebe vyzerá dobre. Hru si užijete najviac, ak vás baví basketbal a chcete hrať za svoj obľúbený tím nejaké rýchle zápasy. Rovnako aj v prípade, že si hru kúpite na hranie s priateľmi počas nejakej párty alebo len tak na oddych. Avšak v prípade, že sa chcete naplno ponoriť do príbehu a vyskúšať všetko, čo hra ponúka, musíte sa pripraviť aj na problémy.

Zároveň s Mystery rozdávačkou začal aj veľký výpredaj a množstvo hier je momentálne v zľave. Tak, ako predtým, aj teraz Epic rozdáva 10 dolárový kupón na nákup v hodnote minimálne 14,99 dolárov. Rozhodne sa oplatí využiť. O ďalšej Mystery hre, ktorú nám Epic ponúkne, vás budeme rovnako informovať na našom webe.