Epic Store prinesie budúci týždeň AAA hru zadarmo

Odoberaj novinky cez  Google News
Epic Store Star Wars Battlefront 2 zadarmo
Zdroj: spawn.sk

Epic Games Store ani v novom hernom roku nezabudol na svoje rozdávanie hier zadarmo. Tentoraz si pre nás prichystal hru Crying Suns, ktorú si môžete aktivovať cez tento odkaz. V základe pôjde o taktickú RPG hru s ťahovými funkciami, doplnenú o zaujímavý príbeh.

Táto hra je však niečo, čo si užijú najmä fanúšikovia menej známych hier, to však neznamená, že nie je kvalitná. Zaujímavý však bude budúci týždeň. Epic Store si pre nás pripravil prvý AAA titul nového roka. Priaznivci hviezdnych vojen sa môžu pomaličky tešiť. Epic do svojho katalógu pridá Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition. Hra bude dostupná zadarmo a pre všetkých, samozrejme, ak si hru stihnete aktivovať v časovom limite.

Zaujímavosťou je ale edícia, ktorá bude ponúkaná. Celebration Edition obsahuje kompletnú kolekciu skinov. Dostanete sa teda aj ku skinom, ktoré sú inšpirované epizódou IX. Ak ste hru nikdy nehrali a ani nepoznáte univerzum, určite odporúčame pozrieť si trailer. V podstate by sa dalo povedať, že ide o Battlefield iba v kabáte Star Wars. Princíp je rovnaký.

Navyše, Battlefront II ponúka aj zaujímavú kampaň pre jedného hráča, takže ak nemáte náladu na multiplayer, ale chcete si užiť trochu príbehu zo sveta Star Wars, bude pre vás to pravé. Je naozaj kvalitne spracovaný a hlavne pútavý. Niečo, čo musí každý Star Wars fanúšik mať. Samotný multiplayer je potom klasická záležitosť typu obsadzovania bodov, alebo eskort misie.