Epic rozdáva A Plague Tale: Innocence s českými titulkami

Odoberaj novinky cez  Google News
Epic zadarmo ponúka A Plague Tale: Innocence
Zdroj: wallpaperaccess.com

Ako už býva zvykom, vo štvrtok po 17. hodine sa v ponuke obchodu od Epicu objavila nová dvojica hier, ktoré sú zadarmo. Okrem adventúry Minit Epic ponúka aj vydarené akčné dobrodružstvo A Plague Tale: Innocence, ktoré disponuje českými titulkami.

Zaujímavé je, že o pokračovaní tohto titulu sme sa oficiálne dozvedeli len počas tohtoročnej E3. Vráťme sa však k prvému dielu, ktorý je do 12. augusta na Epic Games Store k dispozícii zadarmo. Hra vyšla v roku 2019 a išlo takpovediac o čierneho koňa daného roka. Hra si v očiach kritikov i hráčov viedla veľmi dobre. Návrat do Francúzska v 14. storočí, kedy zúri morová epidémia sa hernému svetu jednoducho zapáčil.

Titul staval na príbehu, v ktorom je hlavnou hrdinkou dospievajúca Amicia, ktorej rodičov zavraždí inkvizícia. Tá sa preto vydáva hľadať svojho 5-ročného brata Huga. Spolu sú nútení bojovať o prežitie s rôznymi nepriazňami osudu, na čele ktorých stoja hladné krysy.

Na tohtoročnej E3 bolo oznámené pokračovanie hry, ktoré ponesie názov A Plague Tale: Requiem. Pôjde o druhú kapitolu veľkého príbehu, ktorá bude zasadená po udalostiach jednotky. Kým hra vyjde v roku 2022 na PC, PlayStation 5, Xbox Series X a S a Nintendo Switch, Epic ponúka skvelú možnosť vrátiť sa zadarmo k A Plague Tale: Innocence.

Rovnako pripomíname, že do zajtra je možnosť vyskúšať si aj Far Cry 5.