Epic Games Store zrejme obsahuje zmienku o Alan Wake Remastered

Odoberaj novinky cez  Google News
Hra Alan Wake
Zdroj: remedygames.com

S najväčšou pravdepodobnosťou sa dočkáme očakávaného titulu Alan Wake Remastered, aspoň to vyplýva po tom, čo sa v obchode Epic Games Store našli isté odkazy. Tie odkazujú najmä na remake Final Fantasy 7. Avšak okrem toho sa objavili náznaky aj ďalšej neohlásenej hry. Podľa všetkého pôjde o spomínaného Alana Wakea. Informuje o tom portál VG247.

EpicData, webová stránka, ktorá sleduje aktualizácie databáz pre Epic Games Store, odhalila existenciu remasteru Alan Wake. Neohlásený projekt, ktorý vyvinul tvorca Remedy, podľa všetkého podporuje cloudové ukladanie. Súdiac podľa objavených reťazcov kódu.

Bohužiaľ, okrem tejto informácie vlastne nič viac nevieme. Aj napriek tomu je myšlienka na Alan Wake Remastered v obchode Epic Games Store veľmi pravdepodobná. Alan Wake je nielen milovanou hrou, ktorá by mohla využívať vizuálny upgrade, ale existencia remasteru je v súlade s nedávnymi správami, že ďalšou hrou Remedy je Alan Wake 2.

O projekte sa hovorí, že je záhadnou hlavnou hrou Remedy financovanou spoločnosťou Epic Games. Pre Remedy má veľký zmysel remasterovať práve tento titul. Vďaka nemu sa totiž môžu opäť raz zviditeľniť.

Na druhej strane takéto databázové informácie je potrebné vždy brať s rezervou. Ešte to totiž definitívne neznamená, že príslušná hra prichádza do obchodu. Dokonca ani to, že sequel hry je na ceste. Každopádne bude zaujímave sledovať dianie ohľadom týchto informácií. Viac informácií, ak sa objavia, vám prinesieme na našom webe.