Epic Games Store ponúka tento týždeň dve hry zadarmo

Odoberaj novinky cez  Google News
Epic Games Store
Zdroj: Epicgames.com a Spawn.sk

Týždeň opäť prešiel a tak od dnes máme k dispozícii ďalšiu hru zadarmo na Epic Games Store. Teda, tak to aspoň vyzeralo, ale tento týždeň ich dostaneme rovno dve. Jednou z nich je For the King, zatiaľ čo druhým titulom je veľmi známa značka Metro.

Konkrétne ide o Metro: Last Light Redux, čo je remastrovaná verzia hry prvého dielu Metro 2033. Ak ste s Epicom už dlho a boli ste dôkladní, mali by ste tak mať v knižnici oba diely, keďže Epic rozdával zadarmo aj prvý remastrovaný diel. Druhý diel sa odohráva rok po udalostiach prvého Metra.

For the King je pre zmenu zmes stratégie, ťahového boja a prvkov roguelike. Každý prechod hrou by mal byť jedinečný vďaka procedurálnym mapám, úlohám a udalostiam. Hru si môžete užiť sami, alebo aj s jedným respektíve dvoma priateľmi. Dávajte si však pozor, ak jeden z vašich spoločníkov umrie, budete musieť vaše dobrodružstvo začínať odznova.

Obe tieto hry budete mať možnosť získať zadarmo do 11. februára. Potom Epic Games Store začne zadarmo ponúkať Halcyon 6: Lightspeed Edition, vesmírnu budovateľskú RPG stratégiu.